Ekshumacje ciał

Dzięki wiedzy, doświadczeniu i specjalistycznym sprzetom jesteśmy w stanie przenieść szczątki bliskich w inne miejsce spoczynku. Zlecenia na jej przeprowadzenie przyjmujemy całorocznie, jednakże realizujemy tylko w terminach określonych przepisami, tj. od 16 października do 15 kwietnia. Niezbędne jest uzyskanie pozwolenia sanepidu na ekshumację, które można uzyskać po złożeniu wniosku na jej przeprowadzenie.


Międzynarodowy transport ciała
Nasza firma posiada samochody, które są przeznaczone do transportu osób zmarłych. Zapewniamy transport na terenie całego kraju jak i zagranicy. Godna uroczystość zależy nie tylko od profesjonalizmu pracowników ale również od wysokiej jakości taboru. Dlatego w swojej ofercie posiadamy luksusowy karawan marki Mercedes-Benz. Wbrew powszechnej opinii ceremonia pogrzebowa z udziałem karawanu wysokiej klasy nie jest droższa. Możliwości finansowe klientów nie mają wpływu w naszej firmie na jakość oferowanych usług.
Nasi wykwalifikowani pracownicy wraz ze spełniającymi światowe wymogi sanitarne karawanami, udadzą się w każde wskazane przez Państwa miejsce.


Trumny i urny
W naszej ofercie znajduje się szeroka gama trumien do pochówku a także kremacji. Wszystkie trumny znajdujące się w naszej ofercie posiadają bogate wykończenia, szeroką kolorystykę. W naszych punktach istnieje możliwość obejrzenia większości trumien, dzięki czemu mają Państwo pełną świadomość wyboru.


Usługi kamieniarskie

Swoją ofertę poszerzyliśmy również o sprzedaż nagrobków. Prężnie rozwijamy swoją działalność aby mieli Państwo szeroki i zróżnicowany wybór wśród nagrobków. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, staramy się powiększać swoją ofertę w sposób atrakcyjny i wyróżniający się. Posiadamy dwa place na których znajduje się 150 gotowych nagrobków.


Naszą dewizą jest wykonanie powierzonego nam zadania w sposób rzetelny. Zamawiając w naszej firmie nagrobek mogą być Państwo spokojni, że realizacja zleconego nam projektu zostanie wykonana w najwyższej jakości! Zapraszamy Państwa do zakupu nagrobka w naszej firmie!

https://www.facebook.com/zakladpogrzebowyboruckiKwiaty
O oprawę florystyczną na uroczystość pogrzebową dba dla nas profesjonalna kwiaciarnia. Kompozycje kwiatowe wykonywane są ze świeżych kwiatów i zawsze na indywidualne życzenie klienta. Dostarczamy je bezpośrednio na miejsce ceremonii.

 

Stypy
Pozostając w smutku po stracie bliskiej osoby potrzebujemy pocieszenia w gronie przyjaciół, rodziny. Jest to też moment uczczenia pamięci zmarłego. Zakład Pogrzebowy Karol Borucki idąc naprzeciw oczekiwaniom klientów w ciężkich dla nich chwilach pomaga zorganizować konsolacje. Nasza firma współpracuje z restauracjami o najwyższych standardach, aby Rodzina była spokojna o przebieg uroczystego poczęstunku.


Kremacje
Zakład Usług Pogrzebowych Karol Borucki wykonuje zarówno pochówki w sposób tradycyjny, jak i poprzez kremacje zwłok. Spopielanie ciała odbywa się w  trumnie drewnianej lub ekologicznej tekturowej.Cykl kremacyjny trwa do 2 godzin, po którym następuje proces studzenia prochów zmarłego a następnie ich złożenie do urny, która jest przekazywana rodzinie zmarłego lub zakładowi pogrzebowemu wraz ze Świadectwem Kremacji.
Urny z prochami mogą być :
-pochowane do grobów ziemnych
-pochowane do grobów murowanych(kolumbaria)
-dochowane do grobów istniejących w Rodzinie za zgodą Dysponenta.Przygotowanie osoby zmarłej
Zakład Pogrzebowy Karol Borucki zajmie się kompleksowym przygotowaniem ciała do pochówku w taki sposób aby Rodzina pogrążona w żałobie mogła godnie pożegnać zmarłą osobę.    


Sprzątanie grobu i jego otoczenia

Usługa ta obejmuje sprzątanie grobu i jego otoczenia – (usunięcie starych kwiatów, liści, wypalonych zniczy, wypielenie i zagrabienie otoczenia wokół grobu (do 30 cm od grobu), oczyszczenie nagrobka, zapalenie 1 małego znicza oraz wykonanie raportu z wykonanej usługi (wykonanie zdjęć przed i po wykonaniu usługi) oraz przesłanie go drogą elektroniczną
Sprzątanie grobu i jego otoczenia z myciem
Usługa ta obejmuje sprzątanie grobu i jego otoczenia z myciem nagrobka – (usunięcie starych kwiatów, liści, wypalonych zniczy, wypielenie i zagrabienie otoczenia wokół grobu (do 30cm od grobu), oczyszczenie i umycie nagrobka, zapalenie 1 małego znicza oraz wykonanie raportu z wykonanej usługi (wykonanie zdjęć przed i po wykonaniu usługi) oraz przesłanie go drogą elektroniczną
Uwaga! W przypadku dużego zachwaszczenia otoczenia grobu wykonuję się dodatkową usługę – odchwaszczanie / usunięcie trawnika (do 30 cm od grobu), która jest dodatkowo płatna.